Obavještenje o održavanju nastave za akademsku 2021/2022 godinu

Datum:

Srijeda, Septembar 1, 2021 - 15:42

Dragi studenti,

osnovne i srednje škole u Sarajevu su počele novu školsku godinu 1. septembra 2021. u školskim klupama. Očekuje se da će univerzitetsko obrazovanje slijediti sličan model. Kao IUS, naš plan za akademsku godinu 2021.-2022. je da održavamo časove u učionicama na našem kampusu od 27. septembra 2021. godine. Budući da Ministarstvo obrazovanja Kantona Sarajevo i službenici Kriznog štaba još nisu objavili svoje konačne odluke, postoji mogućnost da će se naš plan promijeniti u slučaju drukčije odluke.

Kako bi našim studentima i akademskom osoblju pružili najviši nivo sigurnosti, IUS će slijediti upute i upozorenja nadležnih organa. O svim novim informacijama ćemo vas blagovremeno obavijestiti. Radi sigurnosti vas i ljudi oko vas, preporučujemo da se vakcinišete prije početka nove akademske godine.

Slijedite upozorenja i najave na web stranici i društvenim mrežama Univerziteta. Obavijestit ćemo vas čim primimo konačnu odluku službenika Ministarstva ili Kriznog štaba.

Želimo vam zdravu i uspješnu akademsku godinu,

INTERNACIONALNI UNIVERZITET U SARAJEVU

• Bosanski